місто Умань

Спортивна робота

Протягом 2018 — 2020 року проходив конкурс «На кращий стан фізичного виховання в школі». Наша школа прийняла в цьому конкурсі участь та була переможцем на міському рівні. В конкурсній роботі було представлено роботу вчителя фізичної культури Скляр Н. І., а саме уроки фізичної культури, комплекси ранкових гімнастик, робота спортивного клубу «Авангард», спортивні свята та розваги, змагання команди школи з футболу, аеробіки, веселих стартів, авторських оздоровчих програм, спортивна робота під час літнього табору, досягнення учнів у міських змаганнях, а також оздоровчу роботу, яка проводиться вчителями та вихователями закладу за великої підтримки директора закладу Данилюк І.С. та завуча школи Суботи Л. О.

Весь матеріал був поданий у вигляді фільму про наш заклад та опису нашої фізкультурно — оздоровчої роботи. Фільм був продемонстрований на нашому місцевому каналі.
Навесні 2020 році наша робота була розглянута відділом фізкультури та спорту Черкаської обласної ради та удостоєна почесною грамотою та кубком за зайняте 2 місце у конкурсі — огляді.
І от уже в грудні ми отримали високу відзнаку кубок та грамоту Комітету фізичної культури та спорту міністерства освіти і науки України за зайняте 3 місце у всеукраїнському конкурсі — огляді на найкращу фізкультурно оздоровчу роботу серед навчальних закладів України.
Вітаємо наш заклад з перемогою!!!