«Спорт для всіх – спільна турбота»

пофарбовані ігрові майданчики

З 1 квітня по 30 квітня в нашому закладі проходив  міський місячник в рамках Всеукраїнського місячника  «Спорт для всіх – спільна турбота». В заході взяло участь 174 чоловіка. Були повністю виконані роботи по облаштуванню спортивних майданчиків та ігрових майданчиків для спортивно – оздоровчої роботи. А саме: установлено флагшток, замінено підлогу та перекрито кришу в павільйонах, установлено колоди, перекладину,  поновлено розмітку бігової доріжки, побілено бордюри та інше.

Виносимо велику подяку батькам за допомогу в покращенні та облаштуванні ігрових майданчиків, спортивних майданчиків, клумб.

Виносимо подяку Поліщуку Миколі Парфентійовичу за допомогу в установленні флаг штоку.