Слова подяки від батьків компенсуючої групи.

Шановна Ірина Семенівна! Дорогі наші вихователі компенсуючої групи та усі працівники НВК 24.

Здається, що ще вчора ми вперше привели сюди своїх малюків, які зі сльозами, на очах, а подекуди – із шаленим обуренням, відмовлялися розлучатися з мамою і точно не хотіли змінювати таке звичне і комфортне для них життя.

Та завдяки тому, що вихователі завжди зустрічали наших дітей з теплою усмішкою, відносилися до кожного з особливим трепетом в ці важливі для них дні дорослішання, демонструючи безмежне терпіння наполегливо шукали підхід до кожного і допомагали долати труднощі — наші бешкетники і пустуни таки змінили своє ставлення — і щодня із задоволенням йшли до дитячого садочка, з радістю навчались і робили свої перші  маленькі відкриття.

Дорогі наші Галина Григорівна, Ірина Миколаївна, Олена Станіславівна, Неля Василівна! Саме Ви навчили наших малюків дружити і поважати один одного. Разом з вами вони крок за кроком з цікавістю пізнавали наш великий світ, з радістю творили, ставали самостійними і  відкривали для себе власні можливості.

Саме завдяки Вашій невтомній щоденній праці ми розгледіли в своїх дітях великі і маленькі таланти, побачили в їх очах вогники запалу і захопленості.

А вже сьогодні наші діти без остраху переходять на нову сходинку їхнього юного життя. І в цьому, велика Ваша заслуга!

Ви можете не сумніватися, що саме завдяки Вашій невтомній праці, наші діти успішно закінчать школу та університети. Влаштуються на роботу і обов’язково стануть відомими і  успішними. Тому, що Ви вклали в їхні серця те, що допоможе їм стати по-справжньому гідними людьми!

Як завжди, бракує слів, щоб висловити Вам свою щиру подяку і повагу, але саме зараз час сказати Вам величезне спасибі!

Спасибі за вашу доброту і увагу, за вашу любов і розуміння.

Спасибі за кожну терплячу хвилину і дбайливо витерту сльозинку!

Спасибі за кожну щасливу усмішку і кожен захопливий вогник у маленьких оченятах!

Спасибі за щиру радість перших здобутків і перемог!

Спасибі за кожен цікавий день, за усі веселощі сміх і розваги!

Спасибі за вашу професійну майстерність, педагогічний талант та вашу душевну щедрість!

Спасибі вам, за те, що нагадали нам, батькам, як це добре —  бути дітьми!

То ж дай Бог усім працівникам НВК 24 ще багато світлих днів і щасливих років!

Нехай Ваша життєва дорога буде широкою, легкою і вдалою, по якій завжди з Вами поруч крокує чарівна весна! Нехай строкатим квітковим килимом стелиться до ніг везіння! Яскравою веселкою розкидається над Вашими головами щастя! Теплий дощик  змиє з душі втому, нудьгу й смуток! І зійде над Вами світле сонце виконання заповітних бажань!

Міцного здоров’я Вам, натхнення, любові, добробуту, здійснення мрій та сподівань, а найголовніше – відчуття вдячності за свою нелегку роботу!

Колектив батьків компенсуючої групи НВК 24