Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Шкільний випуск в НВК 24 | Навчально-виховний комплекс № 24

Шкільний випуск в НВК 24

25 травня   учні четвертого класу  НВК №24  святкували закінчення початкової школи  та традиційний випускний вечір.

На свято завітало багато гостей, вчителів, батьків, які прийшли привітати, та підтримати учнів, що переходять у доросліше життя.

Маленькі випускники – надзвичайно талановиті, вони неодноразово ставали переможцями  олімпіад, змагань, конкурсів не тільки шкільних, міських а й регіональних.

25 травня  пройшла урочиста шкільна лінійка для учнів початкової школи, де діти були нагороджені похвальними листами, грамотами та подяками за досягнення і плідну працю.