Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Шкільний мовознавчий конкурс «Розумники і інтелектуали» | Навчально-виховний комплекс № 24

Шкільний мовознавчий конкурс «Розумники і інтелектуали»

Між школярами 2, 3, 4 класів продовженої групи ( вчитель Кочерганова Л.П. та Скляр Н.І.) в приміщенні бібліотеки відбувся мовознавчий конкурс «Розумники та інтелектуали».

Учні змагалися в конкурсах:

1. Творимо слова.
  2. Ребуси.
  3. Бліц-турнір.
  4. Народна мудрість.
  5. Мовознавчий.
  6. Літературний.                                                                                                                                                                                        Підбиття підсумків показало однакову кількість зароблених балів, це означає , що знання дітей на високому рівні.