Щоб досягти успіху…

IMG_20141031_100644У сучасному світі, щоб досягти успіху у будь-якій сфері, необхідно володіти іноземною мовою, а краще двома чи трьома. Тому на сьогоднішній день спостерігається підвищена зацікавленість до навчання дітей раннього віку іноземним мовам.

В нашому закладі діти середньої та старшої групи мають можливість розвиватися різнобічно, в тому числі вивчати і основи англійської мови. Заняття у гуртку почалися 16 вересня. Спочатку діти навчилися вітатися, прощатися, дізналися багато цікавого про країну, мову якої вивчають. Вже на п’ятому занятті ми почали вивчати назви тварин та їх вміння. Зараз ми вивчаємо кольори.

Заняття проходять в ігровій формі. Діти багато рухаються, співають під «керівництвом» казкових героїв, які кожен раз приносять нові завдання для дітей. Особливо дітям подобається сеанс релаксації, тому що вони мають змогу відпочити після активної стадії вивчення слів та просто послухати вивчений на занятті матеріал для його кращого засвоєння.