Шевченківські Дні в НВК 24

Садок вишневий коло хати,

Хрущі над вишнями гудуть.

Плугатарі з плугами йдуть,

Співають ідучи дівчата,

А матері вечерять ждуть…

Напевно, немає такої  людини  в Україні, щоб не знала цих видатних рядків Великого українського письменника та борця за справедливість, який щиро переймався долею українського народу і не одноразово був за це покараний – Тараса Григоровича Шевченка.

Вихователі  старшої та компенсуючої групи (Руденко Т.П., Перуненко Я.С., Кузьменко І.М., Гут Г.Г.) ознайомили вихованців з життям та творчістю Т.Г.Шевченко.

Діти з неприхованим інтересом продовжували знайомитись з життям і творчістю великого поета. Переглянули фільм про дитинство Тараса та мультфільми за творами «Тече вода….» та «Садок вишневий коло хати»

Знайомство з «Кобзарем» викликало бурю емоцій і, нехай несміливі, але наполегливі спроби читати «Велику» книгу.

Діти декламували вірші Т. Г. Шевченка та розмалювали картинки за творами поета.