Семінар-практикум з формування навичок здорового способу життя

DSCN3913

28 березня 2017 року на базі НВК №24 проведено семінару – практикуму для завідувачів ДНЗ Христинівського району Черкаської області в рамках роботи освітньо – інформаційного центру розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Тема:  формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно – оздоровчої роботи в навчальному закладі.

Мета: ознайомити педагогів з можливостями формування здорового способу життя шляхом використання інноваційних оздоровчих технологій. Підвищувати рівень фахової компетентності педагогів, стимулювати до творчого пошуку нових та нестандартних підходів до комплексного підходу щодо формування здорового способу життя. Сприяти пропаганді переваг впровадження  основних положень моделі Школи сприяння здоров’ю.

Відкрила семінар директор НВК №24 Данилюк І.С. вона зазначила, що працівники закладу мають створити комфортні, безпечні умови для розвитку дитини, дати малюкам необхідні знання, вміння, навички. Для цього в закладі має бути налагоджена система роботи як з дітьми, так і з дорослими.

Учасники семінару обмінялись досвідом з питань фізкультурно – оздоровчої роботи в умовах сучасного навчального закладу.

20170328_12180120170328_112149DSCN3850DSCN3883