Рух – це життя

5 квітня 2019 року в рамках фестивалю учні НВК№24 долучилися до виконання різних вправ оздоровчої спрямованості: бесіди, ігри, спортивні забави, оздоровчий біг, тренінги. Педагоги закладу постійно приділяють   особливу увагу здоров’ю дітей пропагуючи здоровий спосіб життя власним приладом. Проводять бесіди та тренінги щодо забезпечення та усвідомлення дітьми  головної цінності «ЗДОРОВ’Я». Без здоров’я не має повноцінного життя, тому головним завданням  є прищеплення турботи про власне здоров’я та зацікавленості дітей різними видами спорту.

Учні першого класу долучилися до оздоровчого бігу, який приніс їм позитивні емоції, а також позмагалися в швидкості на дистанції 30 м та в стрибучості стрибків в довжину з місця.  Найшвидшим виявився Копил Богдан та Борсученко Олександра.

Учні другого, третього та четвертого класів змагалися в трьох видах змагань: «Велоперегони», « Самокати», «Найшвидший ролер» та показали неабиякі результати. Перші місця здобули : Мельник Борис, Саламатін Сергій, Бабенко Ангеліна,Онопрієнко Іван, Коновалова Аліна, Василенко Віктор, Сидорчук Владислав  переможці були нагороджені грамотами.

Гостями свята були батьки та педагоги закладу.  На цьому спортивний день не закінчився, а перейшов у рухливі ігри та забави.

Вчитель фізичної культури Скляр Н.І.