Реєстрацію на VI Всеукраїнську інтернет- олімпіаду «На Урок» (Весна 2020) завершено

Для учнів 2- 4 класів з 23 квітня 2020 року проходила реєстрація на VI Всеукраїнську інтернет- олімпіаду. Вчитель інформатики Ольга Василівна Підгорна зареєструвала всіх учнів 2 – 4 класів на проходження олімпіади у режимі онлайн. Зокрема, другокласників – 25; третьокласників -21 та учнів 4 класу – 28.

Адже це унікальна можливість для вас продемонструвати реальний рівень особистих знань і участь в інтернет- олімпіаді допоможе вам покращити знання та підготуватись до подальшого вивчення предмета. На вас чекають цікаві та різноманітні завдання, які розкриють ваші здібності.

Бажаємо успіху та віримо, що результат та нагороди надихнуть вас і далі підкорювати нові вершини в країні знань!!!