Реалізація   оновлення змісту  початкової загальної освіти.

18 листопада 2016 року згідно з планом відділу освіти на базі НВК №24 пройшов семінар — практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів, навчально – виховних комплексів міста, МНВК.

img_4757

Мета: ознайомити із шляхами реалізації оновленого змісту початкової загальної освіти, особливостями психологічного супроводу учасників навчально — виховного процесу.

В рамках семінару педагоги закладу провели заняття та майстер класи під час яких показали, що компетентнісний зміст освіти проходить наскрізною лінією через усі навчальні предмети одержуючи кожного разу реалістичне, діяльнісне, особистісне й соціально значуще втілення на відповідному матеріалі. У результаті вдається об’єднати навчальні предмети в єдиний цілісний зміст.

img_4765

Директор НВК №24 Данилюк І.С. ознайомила присутніх з організацією роботи закладу «Інноваційні технології в умовах сучасного закладу». Учасники семінару мали змогу прийняти участь в майстер – класах:

• вчителя образотворчого мистецтва Сироти О.В. «Як любка козаків рятувала»,
  • вчителя фізичної культури Скляр Н. І. «Фізичний розвиток дітей з ослабленим здоров’ям»,
  • керівника гуртка Маркіної В.В. «Спонтанний рух під музику»

img_4730img_4762img_4753Переглянули інтегрований урок з математики та основ здоров’я в 1 класі вчителя  Жук Н. М. , соціально – психологічний театр психолога Веровенко О.В. також була проведена екскурсія «Музейна педагогіка в освітньому закладі» (Короташ І.В.).