Проектна діяльність на уроці англійської мови

sz5ndrurr2qУчні з задоволенням виконують проекти на задану тему. При виконанні проекту вони проявляють свої творчі здібності, креативність. Проектна діяльність – це поширена технологія навчання, метою впровадження якої є формування готовності учнів до вирішення пізнавальних або практичних завдань у нестандартних ситуаціях.У проектному навчанні проявляється раціональне поєднання теоретичних знань і практичних дій при вирішенні конкретної проблеми, використовується сукупність проблемних; дослідницьких, практичних методів роботи, за своєю сутністю завжди творчих.

n48gjauvqheevnmnlvmnbu

Суть проекту полягає у виконанні завдання, спрямованого, насамперед, на досягнення практичних результатів: підготовка колажів, альбомів, малюнків, написання листів, віршів. У процесі виконання завдання учні спілкуються між собою та з учителем англійською мовою, вчаться створювати зміст своєї навчальної діяльності і засвоювати його в ході підготовки та захисту проекту.