Наш колектив

Колектив КВК 24

Колектив НВК 24

Педагогічний колектив – це творча співдружність однодумців, в якій кожен робить свій індивідуальний внесок у колективну творчість, кожен збагачується духовно завдяки творчості колективу, і в той же час духовно збагачує своїх товаришів.

Імідж, обличчя навчального закладу творить педагогічний колектив. Наш заклад  став великою виховною силою, тому що  педагогічний колектив зберіг всі духовні цінності, закладені від самих витоків існування, — в переконаннях, поглядах, традиціях, в особистій неповторності кожного педагога, в живих відносинах між педагогам та вихованцями, у відносинах між дітьми.

Для багатьох педагогів виховання було і є не тільки професією, а й покликом душі та серця. Наш педагогічний колектив намагається робити все, щоб життя вихованців було цікавим, змістовним, щоб розвивались їхні таланти, щоб вони могли реалізувати себе, знайти своє місце у житті…

Наш педагогічний колектив — це колектив однодумців, творчих, таланових люлей, яких об’єднує бажання допомогти кожній нашій дитині  розкрити  свій власний  творчий потенціал.