місто Умань

Прийом дітей, а також перебування дітей в закладі на період адаптивного карантину.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!!

Якщо Ви плануєте водити дітей в заклад, велике прохання ознайомитись з інформацією про прийом дітей, а також умовами перебування на період адаптивного карантину.

• Ранкове приймання дитини до закладу та передача після закінчення  дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі ( за несприятливих умов —  на вході до приміщення). При виявленні температури понад 37.2 С або ознак респіраторних захворювань вихованці до закладу не приймаються. Якщо підвищену температуру виявили згодом дитину потрібно  ізолювати  та повідомити батьків.
  • Батьки або супроводжуючі особи повинні одягти маску/ респіратор так, щоб були покриті ніс та рот.
  • При прийманні дитини до закладу обов’язково подається медична довідка про стан здоров’я дитини, яка заповнюється лікарем Центру первинної медико – санітарної допомоги за формою №026/0 з висновком лікаря про те, що дитина здорова та може відвідувати дошкільний заклад.
  • Проводити візуальний огляд дітей та дорослих  на наявність масок та ознак ГРВІ.
  • Очікування прийому проводиться з дотриманням безпечної дистанції – 1,5 м.
  • Температурний скринінг проводиться при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) із занесенням показників у відповідний журнал. При вимірюванні температури контактним методом, проводити обов’язкову дезінфекцію виробу.
  • Обов’язкове опитування батьків/ супроводжуючих стосовно стану здоров’я дитини.
  • Після перенесеного інфекційного захворювання прийом дітей до навчального закладу дозволяється лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я в якому дитина перебувала під медичним наглядом.