Пригоди лицаря Морквицаря (веселі друзі)

Видавництво: Синтекс Харків

Автор: Трусова О.

Мова: українська

Кількість сторінок: 80

Обкладинка: тверда

Здавалося, нічого особливого не може статися на звичайному городі… Та це лише на перший погляд. Якщо добре придивитися, виявиться, що насправді це — Городнє королівство, з мешканцями якого трапляється безліч пригод. Усе, яку справжній казці: шляхетний лицар Морквицар рятує принцесу Картоплесу від страшного земляного дракона. Та врятувати самого лицаря і все королівство на додачу — справа не з легких. І хто б міг подумати, що це зробить придворний блазень, жартівник і балагур Мишачий Горошок, або попросту Пищик. А допомагатимуть йому скромна дівчина Матіола, її мудрий дідусь Нехворощ, кріт Черв’як-Хапай, рожевий дракончик Маню-ня і навіть пихатий професор Сонях. Про захоплюючі пригоди веселих друзів і розповідає ця казкова повість.