Причини частих хвороб дітей

814633njp5e1udzf-e1411480964682Часті контакти з інфекційними хворими. Це можуть бути і батьки, які хворіють хронічними захворюваннями, і діти в дитячому садку, яких не долікували як слід, і хтось захворілий у громадському транспорті або інших місцях скупчення людей.

Одна з причин, через яку дитина часто хворіє, її проживання в задушливому й тісному, рідко провітрюваному приміщення. Важливо також, щоб у кімнаті, де спить і грається малюк, була достатня вологість, не було підвищеної сухості повітря та надто високої температури.

Малорухливий спосіб життя дитини, нетривалі прогулянки на свіжому повітрі – одна з причин того, що дитина часто хворіє.

Погана екологія – відома причина дитячих хвороб, саме тому дуже важливо хоч би на літо вивозити дитину з міста.

Неправильне харчування – причина хвороб не лише дорослих, а й дітей. Хочеш, щоб дитина не хворіла, стеж за її харчуванням. Не забувай, що в раціоні дитини повинні бути свіжі фрукти й овочі.

Наявність осередків інфекції в організмі дитини – одна з важливих причин частих дитячих хвороб. Звичайний карієс, хронічний тонзиліт, аденоїдит, захворювання травної системи – все це причини того, що маля часто та довго хворіє.