Похід до спортивно-розважального комплексу «Амарант»

Більше 60 хвилин на день – стільки у дітей та підлітків має бути щоденної фізичної активності, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.У нашому таборі ми намагаємося для своїх дітей обрати такий спосіб активно проводити час, який приноситиме їм ще й задоволення. Сьогодні спортивна команда нашого закладу прийняла участь у міських змаганнях та посіла почесне 3-тє місце. Молодці!

А похід до спортивно-розважального комплексу «Амарант» викликав масу позитивних емоцій, неймовірний заряд енергії та незабутні враження.

Після смачного обіду, який всі з’їли з великим задоволенням, дітлахів чекали заняття в гуртках та, знову ж таки, рухливі ігри. Цікаво! Пізнавально! Рухливо! – такими словами поповнилася сьогодні наша «Стіна вражень».

Рекомендацію МОЗ виконано на відмінно та в повному обсязі!