Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Посилка успіху в Умані | Навчально-виховний комплекс № 24

"Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

Посилка успіху в Умані

Завдяки вчителю фізичної культури, Скляр Н.І., яка перемогла в конкурсі «Посилка успіху», Навчально – виховний комплекс №24 визнано одним з найкращих на проекті.

Світ змінюється блискавично, а тому віримо, що вчитель — одна з найважливіших професій. Вони, ніби провідники з ліхтарем, ведуть темними дорогами, показують, де заховані цінні знання, і дарують ключі в світ нових можливостей.

Більше того, вчителі не лише передають інформацію, а й формують цінності наступних поколінь. Вони дають визначальні маркери поведінки, і часто моральні уроки є життєво важливішими, ніж вміння правильно вирішувати рівняння.

Klitschko Foundation завітав у місто Умань.

На всіх наших проектах ми співпрацюємо з вчителями та викладачами. Вони не тільки підтримують своїх учнів в організації локальних проектів, а і самі стають учнями, щоб покращити свої навички. На проекті  Посилка успіху вчителі обмінюються досвідом, розробляють власні креативні методики і дізнаються, як активізувати громаду.