Поради

cong-nghe-cao-se-giup-tre-phat-trien-nhanh-hon-1Зір дитини – це особлива турбота батьків. Як і здоров’я дитини загалом. А підготовка до школи дошкільника – це не тільки різноманітні заняття, але й турбота про дитячий зір.

Прості поради, як зберегти зір дитини

• Уважно стеж, щоб тривалість заняття не перевищувала 1 годину. Роби для дитини між заняттями перерву для активної гри, бажано на свіжому повітрі.
  • Не дозволяй дошкільнику багато часу проводити перед екраном комп’ютера – не довше 30-40 хвилин поспіль. Відстань до екрану монітора має бути не менше 40 см, але не більше 1 м.
  • Дуже важливо, щоб світло не відбивалося від екрану монітора. І не дозволяй малюкові працювати за комп’ютером у повній темряві.

• Перед комп’ютером дитина має сидіти прямо, спираючись на спинку стільця, трохи нахиливши голову вперед, ноги повинні всією стопою спиратися на підлогу або спеціальну підставку.
  • Стілець має бути на 3-5 см засунутий під стіл. Правильна посадка – майже 100-відсоткова гарантія здорового хребта та зору.
  • Не дозволяй дитині грати в ігри на мобільному телефоні й читати книги в транспорті. Через це очі дитини втомлюються та розвивається короткозорість.
  • І не забувай показувати дитину щорічно окулісту, а перед вступом до школи або садочка – обоВправи для дитячих оченятв’язково.