Подаруй радість дітям

IMG_20160511_115303_10CS

11.05.2016 року учні 3 класу НВК 24, відвідали Уманський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, по вул. І.Гонти, 12.

Цій події передувала клопітка робота: упродовж двох тижнів батьки з дітьми приймали активну участь в акції «Подаруй радість дітям», завдяки якій було зібрано речі, іграшки, книги, солодкі подарунки для діток з центру реабілітації.

Всі вихованці реабілітаційного центру були привітними, радо спілкуватися з нашими учнями. Особливе враження на нас справили 2-3 річні малята. Їх щирі посмішки назавжди залишаться у наших серцях.

Висловлюємо подяку батькам за допомогу та підтримку в цій благодійній акції. Ми зробили хорошу справу. Адже подарували цим дітям хоч частинку своєї любові: поглядом, усмішками та обіймами.