Підсумок тижня англійської мови – свято «Wonderful World of Fairy Tales»

Підсумком тижня англійської мови в НВК №24 стало свято-інсценізація відомих казок «Wonderful World of Fairy Tales». У святі взяли участь учні всіх класів. Деякі були лише глядачами, а деякі виконували ролі у театралізованих постановках казок. Зокрема, учні 2 класу інсценізували казку «A House in the Wood» та «The Rolling Roll». Учні 3 класу інсценізували казку «The Wolf and the Bee» та «The Turnip». Учні 4 класу – казку «A House for the Mouse» та «The Three Little Pigs».

Крім того, було вручено дипломи за конкурс постерів «I Love English». Дипломами учасників нагороджені: Кучер Анастасія (1 клас), Рябокінь Софія (4 клас), Рябокінь Олександра (2 клас), Білокур Валерія (1 клас).

ІІІ місце у конкурсі постерів отримав Тимощук Назар (1 клас), ІІ місце – Панасюк Ірина (4 клас), І місце – Станкевич Світлана та Діхтяренко Аліна (4 клас).

Пройшов конкурс «The Tidiest Exercise-book». Переможців визначали серед учнів 1 класу. Ними стали: Дем’янчук Олександр, Приміська Вероніка, Цимбарович Богдан, Горбаченко Олександр, Нежурбіда Олександр, Кучер Анастасія.

Ще перед Новим роком проходив Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «My Motherland: the Place Where I Live\the Place I Love the Most». В ньому взяли участь учні 4 класу, яких на святі було нагороджено сертифікатами учасників: Рябокінь Софія, Гоменюк Владислав, Маняк Яна.

Бажаємо всім вдалого закінчення навчального року та STUDY ENGLISH WITH PLEASURE!!!!