Підсумки роботи гуртка англійської мови для 3-4 класів

Ось і підійшла до завершення робота гуртка англійської мови «English is Fun» для учнів 3-4 класів. На останніх заняттях ми відсвяткували День матері, який в Англії святкується 8 травня, та підготували найріднішим мамам подарунки. Також ми познайомилися з традиціями святкування Великодня в англомовних країнах та пограли в цікаві ігри, пов’язані з цим святом.

На завершення нашої роботи кожен гуртківець отримав сертифікат, який засвідчує, що він дійсно приймав учать в роботі гуртка та познайомився з традиціями, історією та культурою Великої Британії та США.

Сертифікат має такий вигляд. В ньому зазначена максимальна загальна кількість можливо зароблених балів, кількість балів, зароблених гуртківцем, процентне співвідношення і оцінка за американською системою оцінювання: