Педрада в НВК 24. Результати роботи за І семестр навчального року.

dscn3368

13 грудня, відповідно до плану роботи, проведено чергове засідання педагогічної ради закладу.  На засіданні піднімалися питання про підготовку до участі у виставці педагогічних технологій, про результати громадського  огляду утримання та навчання дітей пільгових категорій, про рівень розвитку читацької активності, про організацію харчування і та ряд інших організаційних питань.

Важливим завданням нинішнього засідання було прийняття рішення  по  питанню організації навчання дітей в 1 класі по програмі «Інтелект України», після обговорення якої педагогічна рада прийняла рішення про створення такого класу на базі НВК.

І, як і завжди, педагоги навчалися та навчали один одного на основі власного досвіду з питання активізації пізнавальної активності  засобами використання  інформаційно — комунікативних технологій.

dscn3370dscn3433