Педрада в НВК 24 «Коло ідей»

Закон України Про мови  передбачає:

1.  Державною мовою України є українська мова.
  2. Українська мова як державна мова обов’язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, в науці, культурі, в інших сферах суспільного життя.

На виконання цього закону та забезпечення прав дитини на користування рідною мовою  у НВК систематично проводиться планова робота   по підвищенню якості навчання учнів та вихованців рідної мови. На педагогічній раді №2, яка пройшла у кінці листопада, розглядалося питання про навчання монологічного мовлення з використанням сюжетних картин ( серії картин). Засідання пройшло у вигляді ділової гри «Коло ідей». Вчителі та вихователі об’єдналися у групи і представили на ознайомлення свої творчі знахідки, які сприяють підвищенню рівня навчання та мовленнєвого розвитку, рівня мотивації до вивчення предмета, якості дитячого мовлення. Гра пройшла у невимушеній дружній атмосфері творчого змагання. всі педагоги показали достатній та високий  рівень володіння сучасними формами та методами навчання дітей.

IMG_4975IMG_4977 IMG_4978IMG_4979IMG_4985 IMG_4987 IMG_4990