Пам’ятка для батьків

post-267968-1363318291Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:30 до 18:00. Прийом дітей з 7:30 до 9:00.

Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини — необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ до 9.00.

Дитина, що не відвідує дитячий садок більше п’яти календарних днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.

Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.

Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці.

Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Комплектування груп у дошкільному закладі передбачає перебування в ній дітей одного віку або з різницею у віці. Групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних закладах, а саме :

- групи для дітей ясельного віку (від 1,5 до 3-х років) – до 15 осіб;

- групи загального розвитку для дітей від 3-х до 6 (7) років – до 20 осіб;

- групи компенсуючого типу від 3-х до 6 років – до 15 осіб;

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (червень).

В літньо-оздоровчий період допускається зведення груп (в зв’язку із зменшенням контингенту дітей).

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.

За дитиною зберігається місце в навчальному закладі у разі їх хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).