місто Умань

Пам’ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашій школі проходить низка традиційних патріотичних заходів. В групі подовженого дня  2-4 класів проводились виховні заходи такі як: проведення годин спілкування під гаслом  «Ніколи знову!», на яких висвітлені події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за ті роки. Вихованці 3 класу поклали квіти до Обеліску Слави.

Учні  дізналися більше про внесок України у перемогу над нацизмом, про мужність тих, хто пройшов фронтовими дорогами, брав участь у партизанському русі, на чию долю випали роки окупації та пекло нацистських таборів.

Головною метою заходів є вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в покоління, що підростає, поваги до захисників нашої Батьківщини.

Мир — найдорожче щастя людини.

Так бережімо й цінуймо його!

Шановні ветерани, дякуємо  ВАМ за перемогу!

Пам’ятаємо нашу історію заради майбутнього! Ніколи знову!