Оздоровчий біг в рамках Олімпійського пробігу

4 червня діти старших дошкільних груп долучилися до  Всеукраїнської акції оздоровчого бігу.

Ще стародавні греки говорили: «Хочеш бути здоровим – бігай, хочеш бути вродливим – бігай, хочеш бути розумним – бігай!». Відомі вчені стародавньої Греції Гіппократ і Аристотель стверджували: «Біг зміцнює здоров’я, формує чудову спортивну статуру, позитивно впливає на розвиток нервової системи, психічних процесів та розумових здібностей».

Цілеспрямована багаторічна робота вчителя з фізичної культури Скляр Н.І. полягає у забезпеченні успішного фізичного розвитку дітей, зміцненні їх здоров’я, подоланні гіподинамії. На мій погляд, заняття оздоровчим бігом у силу своєї доступності мають величезну перевагу перед іншими видами вправ. Це потужний засіб зміцнення здоров’я; біг краще за інші засоби фізичної культури розвиває витривалість, що відіграє найважливішу роль у діяльності серцево-судинної і дихальної систем. Як вид рухової активності він найбільше піддається точному дозуванню, має виражений тренувальний ефект, сприяє загартуванню організму й вирізняється нескладною технікою. Саме тому він є найдоступнішим видом фізичних вправ.

Кожного ранку після ранкової гімнастики дошкільнята пробігають 160м. В рамках акції вихованці по своїй силі пробігли від 150 – 320 м отримавши заряд бадьорості і веселого настрою.

Вчитель фізичної культури Скляр Н.І.