Освітяни міста Умань з візитом до Польского міста Гнєзно.

З 8 по 15 жовтня вихователь НВК №24 Кузьменко І. М., у складі делегації освітян м. Умань, у рамках співпраці відвідала м. Гнєзно (Польща). Під час візиту було підписано договір про співпрацю в галузі освіти між НВК №24 м. Умань (Україна) та школою №2 м. Сибіу (Румунія). Метою даної угоди є:

• Обмін педагогами з метою ознайомлення з культурою та національними традиціями країн;
  • Сприяння підвищенню педагогічної майстерності педагогічних кадрів шляхом організації міжнародних семінарів, практикумів, спільних освітніх проектів, олімпіад;
  • Обмін досвідом щодо навчальних методик та технологій навчання;
  • Проводити спільні заходи для вихованців за допомогою листування та спілкування через систему Інтернет, організацію спільних конкурсів дитячих робіт.

В ході візиту делегація м. Умань (Україна) та м. Сибіу (Румунія) ознайомилися з системою освіти Польщі на прикладі роботи початкової школи №3 м. Гнєзно.

Було проведено зустрічі в департаменті освіти, з президентом міста Гнєзно. Педагоги були присутні на церемонії інавгурації студентів Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича у місті Гнєзно.

Делегація  освітян м. Умань спільно з колегами м. Сибіу прийняли участь у мастер – класі з вивчення англійської мови, а також у святкуванні Дня освіти. Під час урочистостей освітяни Умані передали найщиріші вітання з нагоди професійного свята від усіх освітян м. Умань та вручили пам’ятні сувеніри.