Осінній ярмарок в НВК 24

DSCN9204В цю прекрасну осінню днину колектив навчального закладу провів осінній ярмарок. До підготовки свята приєдналися  вихованці, а також батьки.
Кожна група та клас представляли стіл з товарами на продаж. Тож мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. А посмакувати було чим — від такої кількості смаколиків дух захоплювало: були тут і здобні кекси, і апетитні тістечка, і пузаті булочки, і вишукані тортики. Одним словом смакота! Відвідувачі охоче скуповували усе, що припало їм до смаку.

До ярмарку осіннього гуртом готувалися,

Малювали, клеїли та ще й посміхалися.

Товари різні створювали, разом прикрашали,

А потім їх на ярмарку гостям продавали.

Руками батьків, дітей та педагогів було виготовлено багато різноманітних виробів з природного матеріалу. Кожна група представляла свої творчі наробки, які з успіхом були запропоновані батькам та гостям.DSC02162 DSCN9194 DSC02163

Гарне свято – коли враження яскраві, настрій святковий. І наше свято залишило теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святі приймали участь усі! Ніхто не залишився байдужим! Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!

DSC02151DSC02153DSC02157 DSC02158DSC02159DSCN9218 IMG_4714