Осінь — найкрасивіша пора року.

Не можна не захоплювати тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в парку! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж.

Дуже красиво в жовтні, коли жовтіє листя дерев. В цей час всі в золоті, і не хочеться покидати парк, адже кругом такі мальовничі пейзажі.. Саме завдяки осені люди більше починають звертати уваги на навколишній світ.

Осінній ліс наче казка, він заворожує і чарує. З нього не хочеться йти, здається, що зараз почнеться вистава, ось-ось з’являться казкові герої. Ці враження на довго залишаться в пам’яті, і захочеться знову повернуть туди.

Для дітей прогулянки осіннім парком — це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають «сумовитою порою», проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю.