Осінь надихає на творчість. А як інакше?

Спокійне й лагадне сонце, теплі кольори природи, свіже прохолодне повітря й настрій… такий же золотий, як листя на осінніх деревах… Діти компенсуючої групи гуляли на дворі. Як було гарно! Сонячне проміння пробивалося крізь золотаве листя клену й м»яким лагідним сяйвом лягало на наші обличчя. Здавалося, що тут, під цими казковими деревами, панують спокій та безтурботність. Хотілося залишатися там іще й іще, насолоджуватися цим чарівним почуттям, яке торкалося самого серця, ласкаво пестило втомлену душу… А це те невеличке багатство, яке залишилося нам на згадку про незабутню чудову мить. Мить, наповнену чарами Осені. І, справді, вона надихає на творчість!

робота вихованців компенсуючої групи