Олімпійський урок НВК №24

11 вересня на базі Навчально – виховного комплексу пройшов Олімпійський урок в форматі спортивного свята « Ми спортивні та кмітливі». В святі взяли участь чотири команди 1, 2, 3, 4 класів де учасники змагалися у спритності та швидкості.

Прикрасою свята стали учні спортивної школи гімнастики з виступом та флешмоб учасників свята, спільна естафета з батьками.

На святі були присутні начальник Відділу освіти Мельник О.І., начальник Відділу спортивної роботи Ремес О.Г., методист відділу освіти Плющ Т.М. та  гості з міста Києва  представники фонду  Кличка «Посилка успіху» ( в травні цього року вчитель фізичної культури Скляр Наталія Іванівна приймала участь у проекті «Посилка успіху» де ввійшла в 360 учителів переможців, які були запрошені на трьох денний термін на олімпійську базу в Конче Заспі де проводилися  навчальні тренінги, далі умовою конкурсу було потрібно надіслати фото та відео звіт спортивної роботи для отримання «Посилки успіху». 3 вересня школа отримала «Посилку успіху» в якій був спортивний інвентар: м’ячі, свистки, скакалки, секундомір, насоси, маніжки, орієнтири.

За проведену спортивну роботу Скляр Н. І. школа увійшла в 5 найкращих шкіл України, де має бути висвітлена на сайті проекту, як взірець  спортивно – оздоровчої роботи.

Правонаступником наших початківців є школа №3 де навчаються наші випускники продовжуючи займатися спортом та досягаючи перемоги.

Цього року було вирішено об’єднати наші досягнення і провести спільні заходи присвячені олімпійському тижню.

Закінчивши спортивне свято ми перейшли в школу № 3 де вчитель фізичної культури Максімцов Станіслав Володимирович провів для наших гостей гру з волейболу та баскетболу. За сприяння фонду і за роботу вчителя фізичної культури Скляр Н. І. фонд вирішив прислати спортивний інвентар і школі №3.