Олімпійський тиждень

«Швидше! Вище! Сильніше!». Під таким девізом з 03.09 по 07.09 у нашій школі проходить перший тиждень олімпійського руху,спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою їх всебічного розвитку.

Дні розпочинаються з веселої ранкової гімнастики, а на протязі дня учнів та вихованців чекає світ рухливих ігор та тематичних бесід.

Проведено ряд спортивно – масових заходів та змагань серед дошкільнят та учнів школи.

Протягом олімпійського тижня працювала фотогалерея «Сторінками олімпійського руху»

1. 09 проведено спортивне свято «Олімпійці вперед», для дошкільнят. У веселих стартах брали участь старші дошкільні групи, а молодші дошкільнята мали змогу по вболівати за свої друзів та долучитися в світ ігор під час свята.

06.09 проведено конкурс малюнка на асфальті «Спорт – це круто!»

1. 09 учні школи прийняли участь у олімпійському уроці, який пройшов у формі спортивного свята де участь брали всі учні школи розподілившись на дві команди: « Чемпіони» (збірна команда учнів 3 і 1 класу) та «Міцні горішки» ( команда 2 і 4 класу). В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Чемпіони», команда «Міцні горішки» посіла 2 місце.

Олімпійський тиждень був насиченим, цікавим та змістовним, а учні отримали гарний настрій та масу позитивних емоцій. А наше   спортивне життя продовжується за проведенням спортивних заходів на наступний тиждень можна ознайомитися на стенді оголошень.