Олімпійський тиждень у 1 класі

Ще з раннього віку у людини формують здоровий спосіб життя. Це складне завдання покликані виконувати сім`я, дошкільні та позашкільні  навчальні заклади.

Як відомо, різнобічний розвиток дитини не можливий без повноцінного фізичного виховання. Серед багатьох чинників, що впливають на здоров’я та працездатність зростаючого  дитячого організму  важливе значення має рухова активність. Тому щорічно у нашому закладі проходить щорічний Олімпійський тиждень, під час якого проводяться  заняття з фізкультури,  спортивні свята, розваги, дитячі походи, піші переходи, рухливі ігри, самостійна рухова  діяльність, прогулянки на свіжому повітрі.

Діти 1 класу також долучаються до його проведення: грають у рухливі ігри, руханки, слухають розповіді вихователя ГПД про види спорту, видатних спортсменів, прийняли участь у  створенні галереї «Спорт єднає усіх»

Учні 1класу приготували малюнки для галереї