Олімпійські ігри – це завзятість, воля до перемоги.

Відомий український письменник писав: «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного». І це правда, адже спорт – це дружба! Спорт – це сила! Олімпійські ігри – це завзятість, воля до перемоги. Це красивий і чесний спорт.

Кожного року на початку вересня у школі з метою поширення ідеї Олімпійського руху в Україні проводиться Олімпійський тиждень.

Протягом тижня вихователі ГПД з учнями 2 — 4 класів проводили цікаві спортивні змагання та ігри «Веселі старти». В малих олімпійських іграх брали участь 2 команди: вольова і потужна команда «Кульбабка» їхнім суперником була не менш сильна команда «Ромашка». Змагаючись, діти отримали багато позитивних емоцій та задоволень. Під час проведення спортивних змагань учні продемонстрували згуртованість, взаєморозуміння, повагу один до одного.