Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
Олімпійські ігри – це завзятість, воля до перемоги | Навчально-виховний комплекс № 24

Олімпійські ігри – це завзятість, воля до перемоги

Відомий український письменник писав: «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного». І це правда, адже спорт – це дружба! Спорт – це сила! Олімпійські ігри – це завзятість, воля до перемоги. Це красивий і чесний спорт.

Кожного року на початку вересня у школі з метою поширення ідеї Олімпійського руху в Україні проводиться Олімпійський тиждень.

Учні 2класу разом із вихователем Підгорною О.В. виготовили лепбук на тему: «Олімпійські ігри». Перегляд презентації «Історія розвитку олімпійських ігор». Вікторина: «Спорт – це дружба».