Обережно, отруйні гриби!!!

В НВК №24 проводяться бесіди, інструктажі по охороні здоров’я.

Гриби — це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду. З нового року 11 людей загинуло, більше 150 хворих звернулись до лікарів з отруєнням грибами.  Саме тому, в групах продовженого дня 2 — 4 класів була проведена просвітницька робота щодо попередження отруєння грибами.

Учні мали змогу переглянути  відеоматеріали, обговорювали цікаві ситуації та отримали пам’ятки «Обережно, отруйні гриби!». На останок з школярами було проведено практичне заняття « Ми вміємо збирати гриби » та проведено конкурс малюнків «Їстівні та отруйні гриби».

Запам’ятайте! Ні кинута у грибний відвар цибулина, ні срібна ложка не здатні визначити отруйність або доброякісність гриба! Все це — забобони!

Золоте правило грибника — не брати тих грибів, яких не знаєш або в яких не впевнений!

Шановні батьки! Будьте уважними, щоб жодна поганка не зіпсувала насолоди грибами!