місто Умань

Новорічні ранки в Початковій школі №2

Новий рік — період чудес, свято радості та очікування чогось нового, неймовірного. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щохвилини, це час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Малята нетерпляче чекають на це свято і зустрічають з надзвичайним захопленням.

Вихованці дошкільного підрозділу Початкової школи №2 готувалися до новорічної вистави впродовж місяця. Однак, через посилення карантинних обмежень, вірші та пісні, які вивчили діти, батьки побачать і почують лише в запису.

Напередодні новорічних та різдвяних свят бажаємо, щоб у кожному домі панував затишок  та тепло від новорічних ялинок та дитячих посмішок!

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!!!!