місто Умань

Новинки шкільної бібліотеки

До дня святого Миколая для вихованців та учнів 1-4 класів були придбані художні книжки нових та відомих авторів. Учні зможуть ознайомитись з творами таких великих українських письменників як Леся Українка, Олена Пчілка, Олександр Гавриш, Юліан Опільський, Іван Андрусяк, Володимир Рутківський, Іван Франко, Михайло Коцюбинський. Автора Сашка Дерманського нові пригоди Чудового Чудовиська. Володимира Нестайка легкі життєрадісні, з добрим гумором «Усі дивовижні пригоди в лісовій школі». Казковий світ поповнився творами Софії Прокоф’євої, Сельма Лагерлефа, Каті Матюшкіної, фантастичними творами Гаррі Поттера К. Ролінг та чудовими пригодницькими творами Марка Твена «Принц та жебрак», «Янні при дворі короля Артура» та легендами і міфами давньої Греції. Тож запрошуєм любих читачів до бібліотеки на гостини.