"Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

Новини образотворчого світу

Світ мистецтва неосяжний. Я впевнений, що якщо б ми відвідали Марс, то й там знайшли б відмінну колекцію творів мистецтва.

Світ мистецтва має космічні, загальнолюдські і суто національні риси.

Ось людина просинається ранком, бачить неповторний світанок, подумки гасить блукаючі зорі, і потужно розкриває занавіс нового дня — така людина художник, вона бажає прикрашати сірі будні своїм власним неповторним колоритом.

Якщо ми говоримо про нашу Батьківщину — то насамперед згадується Музей сучасного мистецтва в Києві, на Лук’янівці. (modern-museum.org.ua)

В музеї розміщені твори талановитих українських художників і скульпторів різних шкіл і напрямків протягом ХХ-ХХІ століття, витвори декоративно-прикладного мистецтва.

24.04.15 відкрилася виставка «Весна на двох» — персональний вернісаж українських художників Івана та Лариси Бровді, яскравих представників закарпатської школи живопису.

Тепер я розкажу Вам, що таке справжнє піклування громадян про свою культурну освіту. Картину Едгара Дега «Жокеї перед стартом» придбали для датського художнього музея — Нової глибтотеки Карлсберга за двозначну цифру мільонів крон — то було саме велике пожертвування невідомого в історії музею. Слід згадати і про Велику Британію. Тут викупили із приватної колекції герцога Сазерленда у державну власність картину Тіціана «Діана і Каллісто» за 45 міліонів фунтів стерленгів. І знову ж таки за невідомі приватні пожертвування. Хтось дуже хоче, щоб англійці були освідченою нацією.

Робота італійця Альберто Джакометті «Вказуюча людина» (Pointing man) буде виставлена на продаж  в Нью-Йорку в травні і може піти за ціною 130 млн. долларів, що автоматично зробить її самою дрогоцінною скульптурою, коли небудь проданою з аукціону. Маленька, майже із дроту статуетка висотою 180 см наробила такий фурор…

Самою популярною художницею світу за висновками 2014 року стала 86-річна японка Яйої Кусама, яка вабить психіними захворюваннями…