місто Умань

Неоціненний досвід

Вчителя фізичної культури Скляр Н. І. було запрошено на Всеукраїнську семінар-нараду щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді (18-19 серпня 2021 року на базі НВК ДОМІНІНТА). 79 учителів з 23 областей України і Києва взяли в ньому участь. А ще майже 55000 слідкували за ним онлайн. Учасники і учасниці заходу отримали теоретичну і практичну інформація щодо впровадження модулів з видів спорту варіативної частини навчальної програми з фізичної культури в школах; заходів, що здійснює Комітет у співпраці з Українська федерація учнівського спорту і Спортивна студентська спілка України щодо залучення учнів до рухової активності під час навчання та поза школою. Дякуємо вчителям фізичної культури, федераціям з видів спорту, Інституту модернізації змісту освіти за сприяння в організації заходу! Окрема подяка НВК Домінанта за надання місця проведення і потужну організаційну підтримку під час проведення семінару-наради!