місто Умань

Наші нові партнери

27 жовтня 2017 року на базі нашого закладу було проведено Всеукраїнський семінар – практикум в рамках асоціації дошкільників України на тему «Педагогічні умови реалізації здоров’язбережувальних технологій, формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно – оздоровчої роботи в навчальному закладі»

На семінарі були присутні представники областей України, серед них і методисти Херсонського відділу освіти, які зацікавилися нашою роботою та книгою «Формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно – оздоровчої роботи на засадах хортингу»  автори Скляр Н. І., Данилюк І.С., Діхтяренко З. М., запропонувавши нам співпрацю для впровадження засад хортингу в дошкільні заклади України.

28 жовтня була укладена угода співпраці між НВК№24 м. Умані та  Херсонським ясла – садок №31.

В рамках роботи ми подарували їм книгу «Формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно – оздоровчої роботи на засадах хортингу»  автори Скляр Н. І., Данилюк І.С., Діхтяренко З. М., ознайомилися з історію міста тощо.

В грудні між закладами було проведено відеоконференцію між містами де були обговорена оздоровча робота закладів, надані  методичні поради. На конференції були присутні: Данилюк І. С. – директор , Скляр Н.І. – вчитель фізичної культури, Веровенко А. В. – практичний психолог, м. Умань та методисти відділу освіти, завідуючі дошкільних закладів, інструктор з фізичної культури м. Херсон.