Народна казка — найдавніший вид народної творчості.

Народна казка — найдавніший вид народної творчості. Її особливістю у відсутності особи автора. Казка, як правило, переказується великою кількістю людей і постійно змінюється. Старші покоління передавали в казках своїм нащадкам власний світогляд, морально-етичні та естетичні принципи, мрії про   добро  та  щасливе життя. Казка —  не лише скарбниця народної мудрості, а й невичерпне джерело розвитку емоційної сфери і творчого потенціалу дитини.  Таку творчість та позитивну емоційність показали учні 2 класу під час драматизації казки  Ріпка на сучасний лад (вихователь  Нечитайло Ю.В.). Дошкільнята, які були запрошені на виставу, з задоволенням спостерігали за веселим дійством і щиро дякували веселим сміхом та аплодисментами.