На крилах дитинства

Дітям потрібні не повчання, а приклади.

(Жозеф Жубер)

Життя малюка сповнене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі мають навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів та їх подолання.

Родина відіграє важливу роль у підготовці до життя своєї дитини. І дошкільний заклад – ідеальний помічник батьків у цій важливій справі.

Практичний психолог Веровенко О.В. провела інтегроване заняття для батьків та дітей раннього віку «На крилах дитинства»

Мета: створення в учасників позитивного емоційного стану; розвиток навичок спілкування; адаптація дитини в колективі однолітків; підвищення психологічної компетентності батьків з питань виховання та взаємодії з дітьми.

Пам’ятайте, що дитина – це дзеркало життя своїх батьків. Як у краплі води відбивається сонце, так і в дітях відображається духовне багатство батька й матері. Робіть все, щоб дитинство й майбутнє ваших дітей було прекрасним. Любові та взаєморозуміння, успіхів і щастя вам, і вашим дітям!