місто Умань

Моя мета — запалити любов до спорту в кожному

Скляр Наталія, вчителька фізкультури та учасниця проекту «Посилка успіху» розповідає про досвід на проекті, локальний захід і мотивацію.

«Посилка успіху» —  це спілкування з колегами, абсолютно нова інформація про психологію учнів, корисне харчування, практичні ігри, як-от петанк, і все це в комплексі вплинуло на мої професійні навички. Зараз же під час уроків та підготовки до них я часто згадую поради, вправи і використовую знання та навички, які отримала за 3 дні.

Відразу після повернення організувала локальний проект, на якому я розповіла про правильне харчування і чому важливо займатися спортом. А після цього разом з колегами ми провели олімпійські змагання.

Для мене не важливий вік дитини чи стать, моя мета — зробити усе можливе, щоб дитина йшла на урок фізкультури із запалом в очах. Тому стараюсь не втрачати жодної можливості, щоб вдосконалити свою роботу.

Приємно, що після закінчення проекту ми, учасники, далі продовжуємо спілкуватися між собою. Цьому надзвичайно сприяє наш спільний чат у Телеграмі, де цінною інформацією діляться не лише учасники «Посилки успіху», але й працівники фонду.

Повне інтерв’ю вже на нашому сайті: bit.ly/lovetosport

#ПосилкаУспіху #борисьзасвоюмрію #fightforyourdream

 

Скляр Наталія Іванівна, вчитель фізичної культури