"Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

Мовою Шекспіра говорять більше мільярда людей

У наш час мовою Шекспіра говорять більше мільярда людей у кількох десятках країн. А сучасні батьки знають, що поряд з хорошими знаннями рідної мови дитині важливо успішно освоїти англійську. Гуртки, мовні курси – прекрасний вибір,  але коли батьки ще й самі займаються з дитиною вдома, ефект не змусить себе чекати.

Кожна дитина допитлива,  цікава і  відкрита чомусь новому. І цією можливістю потрібно скористатися для вивчення англійської мови!

Діти сприймають усе через гру, тому дуже важливо не перетворити уроки англійської в обов’язкові положення.

Пропонуємо кілька порад для батьків, які хочуть вивчати англійську мову з дитиною вдома:

1) Зробіть англійську частиною вашого повсякденного життя.

Займайтесь англійською коли ви цього хочете. Не обмежуйте себе тимчасовими рамками. Подумайте про вивчення англійської мови як про частину вашої гри, а не як про урок

2) Дивіться мультики, дитячі телепередачі англійською мовою.

Співати пісеньки, читати книги і дивитися мультфільми англійською мовою – це захоплюючі й важливі справи, які ви можете робити разом з малюком.

3) Надихайте вашу дитину

Проявіть інтерес до вивчення англійської разом з дитиною. Здійснюйте підтримку, надихайте і мотивуйте. Це найважливіший пункт. Коли ви показуєте інтерес до того, як ваша дитина вивчає англійську мову, ви проявляєте інтерес до неї самої. Дитині потрібно ваше схвалення та підтримка.

4) Підтримуйте інтерес у дитини до англійської мови.

Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти своїй дитині вивчити англійську – зробити цей процес захоплюючим. Ваша дитина повинна бути впевнена, що заняття англійською мовою – це весела і захоплююча гра разом з мамою. Це зможуть зробити заняття, на яких вона малює, співає, розмовляє і багато рухається.

5) Позначайте предмети в будинку.

Зробіть картки з англійськими словами, що позначають предмети, що знаходяться у вас вдома, і прикріпіть до цих предметів. Нехай тепер на холодильнику красується яскрава картка зі словом fridge, на ліжку дитини — bed, на дверях — door і т.д. Поступово дитина запам’ятає ці слова.

6) У вивченні мови важливо не «тиснути» на свою дитину.

Якщо з якоїсь причини у вашої дитини немає бажання вивчати мову, то не наполягайте. Спробуйте відкласти заняття на певний час. Якщо дитина відчуває тиск з вашого боку при вивченні мови, то це дасть тільки негативний ефект.

І найголовніше правило у вивченні мови – гра в англійську мову повинна бути регулярною. Інакше всі ваші старання будуть даремними.