Міжобласний семінар учителів фізичної культури

В Звенигородській загальноосвітній школі – інтернат 1 – 2 ступенів – спортивний ліцей пройшов обласний семінар вчителів фізичної культури « Інноваційні технології- фактор формування ключових компетентностей та підвищення інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Семінар відкривала завідувач відділу фізичної культури та основ здоров’я «ЧОІПОПП» Черкаської облради Ярова В.Д., також на семінарі були присутні Єрмолова В.М., директор Олімпійської академії України, Дерев’янко В.В., завідувач сектору наукового та навчально – методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської та технологічної освіти ДНУ «Інститут модернізації освіти». Вчитель фізичної культури Скляр Н.І. презентувала впровадження модулів оновленої навчальної програми з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти області «Хортинг».

Вчитель фізичної культури Скляр Н.І.