місто Умань

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК»

В НВК №24 відбувся Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК» , в якому взяли участь учні 3,4 класів. Під час гри кожен учасник мав змогу продемонструвати свої інтелектуальні знання. Заохочуємо усіх учнів нашої школи брати активну участь у подібних конкурсах у наступні роки.  Цікаві запитання і завдання дали можливість перевірити учасникам свої знання.  Учні із задоволенням розв’язували  цікаві, різноманітні завдання та ребуси. Тепер залишилося чекати результатів, про які дізнаємося пізніше. Бажаємо успіхів та гарних результатів усім учасникам гри!

Якщо ти багато знаєш

Та навчатись полюбляєш,

То на „КОЛОСОК” біжи,

Про природу розкажи.

Участь в конкурсі приймай,

Свої знання не ховай.

Все, що знаєш, покажи,

Всі завдання розв’яжи.

Участь в конкурсі важлива,

Бо знання – то завжди сила!

А природу треба знати,

Щоб її оберігати.

Дякуємо батькам за фінансові внески, що дали змогу дітям взяти участь у Міжнародному  інтерактивному природничому конкурсі «КОЛОСОК».