Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower»

29 листопада відбулася Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower», в якій взяли участь учні 2-3 класів. Під час гри кожен учасник мав змогу продемонструвати свої інтелектуальні знання у сфері світової літератури та культури. Заохочуємо усіх учнів нашої школи брати активну участь у подібних конкурсах у наступні роки.  Цікаві запитання і завдання дали можливість перевірити учасникам свої знання із зарубіжної та української літератури.  Учні із задоволенням розв’язували  цікаві, оригінальні та різноманітні завдання та ребуси. Тепер залишилося чекати результатів, про які дізнаємося пізніше.

Дякуємо батькам за фінансові внески, що дали змогу дітям взяти участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури «Sunflower». Бажаємо успіхів та гарних результатів усім учасникам гри!