Міжнародна акція — Уроки Добра

З 11 по 15 березня учні та вихователі ГПД 2-4 класів нашої школи долучилися до Міжнародної акції – Уроки Добра.  Учні школи з задоволенням розповідали про своїх менших друзів, про те, як турбуються про них.

Готуючись до уроку Доброти, виховували благородство, милосердя, культуру, наше піднесене слово, прагнення вдосконалюватися.

Учні із задоволенням відгадували загадки про тварин, продовжували прикмети та грали у пантоміми.

Під час заходу діти активно розповідали вірші, створили «асоціативний кущ», закінчи речення «Я – добро», із задоволенням створювали ромашку «Чесноти доброї людини», відтворювали прислів’я про добро та обговорили правила доброти. Учням продемонстровано у вигляді відеоролику всю велич та красу поняття доброти.

Сподіваємось, що наші вихованці будуть добрими по відношенню до кожного, недаремно кажуть: що «Чисті думки творять дива»